Firemní akce

Firemní večírky

Školení

Teambuldingy

Catering

Starobělská Koliba Vám nabízí příjemné a moderní prostory, které můžete využít nejen k uspořádání firemního večírku, ale i ke zpestření školení nebo teambuildingu pro Vás a Vaše zaměstnance.
 
Kromě skvělého jídla a pití, máme k dispozici i náležité technické vybavení (promítací plátno, flipchart, mikrofon) a hry, které při školení oživí přestávku nebo se na večírku postarají o zábavu.
 
Dobrá dopravní dostupnost, krásná příroda a milá obsluha jsou naše další přednosti.

FIREMNÍ VEČÍRKY

 

Pokud hledáte prostory pro Vánoční večírek nebo party k výročí firmy pro zaměstnance a obchodní partnery u nás najdete vše, co k zábavě na celý večer potřebujete.

Bohaté rauty a pivo z našeho pivovaru je samozřejmostí, k tomu nabízíme i taneční prostor, možnost zajištění DJ nebo živé hudby, hry a fotokoutek.

ŠKOLENÍ

 

Chcete školení pro zaměstnance nebo vaše obchodní partnery pojmout netradičně a vzdělávací proces si zpříjemnit v útulné atmosféře?

Naše restaurace nabízí několik salonků, které je možno pro školení využít. Pohled do přírody a skvělé jídlo Vám tak pomůže lépe absorbovat informace a efektivně se učit.

TEAMBUILDINGY

 

Uvažujete, jak odměnit Vaše zaměstnance, posílit spolupráci a podpořit dobré vztahy mezi kolegy, uspořádejte u nás jedinečný teambuilding s prohlídkou rodinného pivovaru.

Náš Starobělský pivovar, pro Vás připraví exkurzi se sládkem a ochutnávkou. Poté se jen stačí přesunout do naší restaurace, kde na Vás bude čekat výborné jídlo a pití a můžete se
bavit až do rána.

CATERING

 

Nabízíme možnost zajistit pro Vás do firmy catering k důležité poradě, školení nebo třeba oslavě pracovního jubilea.

Naše možnosti (maximální kapacita)

SALONEK – 20 osob

RESTAURACE – 70 osob

PANORAMA SÁL (v patře) – 60 osob

ZIMNÍ ZAHRADA – 30 osob

LETNÍ ZAHRADA – 200 osob

Více informací k podmínkám konání soukromé akce naleznete zde: