Podmínky pro soukromé akce

Podmínky pro pořádání společenských akcí Starobělská Koliba 2024

Vážení a milí hosté, děkujeme, že jste si pro svou akci vybrali naši restauraci Starobělská Koliba, níže si dovolujeme Vám oznámit podmínky pro pořádání společenských akcí v prostorách restaurace.

 

Rezervace restaurace pro akce 25-60 osob:

Rezervace restaurace pouze pro Vaši akci je podmíněna pronájmem ve výši 8.000, -Kč a minimální útratou ve výši 45.000, -Kč do útraty se započítává veškerá konzumace v rámci akce (jídlo, odpolední občerstvení – raut, nápoje – pivo, víno, nealko, teplé nápoje, nápojové balíčky) a veškeré další objednané služby. (neplatí v případě využití služeb externích partnerů)

Dorty a zákusky můžete mít vlastní. Vlastní alkohol povolen dle podmínek níže. Za rezervaci salonku účtujeme pronájem ve výši 3.000, .

Za rezervaci zimní zahrady účtujeme pronájem 5.000, v období zimní sezóny (listopad březen).

 

Rezervace celého areálu restaurace Starobělské Koliby včetně terasy 25150 osob:

Rezervace celého areálu Starobělské Koliby (restaurace, salonek, terasa včetně venkovního výčepu a dětského hřiště) pouze pro Vaši akci je podmíněna pronájmem ve výši 15.000, Kč a minimální útratou ve výši 85.000, Kč (platí pro období letní sezóny duben říjen). Do útraty se započítává veškerá konzumace v rámci akce (jídlo, odpolední občerstvení raut, nápoje pivo, víno, nealko, teplé nápoje, nápojové balíčky) a veškeré další objednané služby (neplatí v případě využití služeb externích partnerů).

Dorty a zákusky můžete mít vlastní. Vlastní alkohol povolen dle podmínek níže.

Vlastní alkohol povolen dle podmínek níže.

V případě konání akce v týdnu (pondělí až čtvrtek) nabízíme slevu 20% z podmíněné konzumace.

Letní sezóna: duben až říjen

Zimní sezóna: listopad až březen

  • Otevírací doba je standardní dle otevírací doby restaurace, v případě dohody a prodloužení Vám bude účtován servisní poplatek 1.000, -Kč vč. DPH za každou započatou hodinu.
  • Prosíme, aby v rámci oslav uvnitř nebyly použity konfety a další zábavní pyrotechnika!!! Balónky štěstí (létající lampióny) – není možné vypouštět.

Při závazné rezervaci termínu akce je požadována záloha ve výši 10.000, -Kč min. 90 dnů před termínem akce. (záloha bude odečtena z konečného vyúčtování konzumace, v případě zrušení akce méně než 30 dnů před akcí je záloha nevratná).