Podmínky pro soukromé akce

Podmínky pro pořádání společenských akcí Starobělská Koliba 2022

Vážení a milí hosté, děkujeme, že jste si pro svou akci vybrali naši restauraci Starobělská Koliba, níže si dovolujeme Vám oznámit podmínky pro pořádání společenských akcí v prostorách restaurace.

Rezervace restaurace pro akce 25-60 osob:

Rezervace restaurace pouze pro Vaši akci je podmíněna pronájmem ve výši 7.000, -Kč a minimální útratou ve výši 35.000, -Kč do útraty se započítává veškerá konzumace v rámci akce (jídlo, odpolední občerstvení – raut, nápoje – pivo, víno, nealko, teplé nápoje, nápojové balíčky) a veškeré další objednané služby.

Dorty a zákusky můžete mít vlastní. Vlastní alkohol povolen dle podmínek výše. V případě rezervace prostor salonku a terasy včetně venkovního výčepu účtujeme pronájem ve výši

3.000, -Kč za každý tento prostor v období zimní sezóny (listopad – březen).

Rezervace celé Koliby včetně terasy 25-150 osob:

Rezervace celé Starobělské Koliby (restaurace, salonek, terasa včetně venkovního výčepu) pouze pro Vaši akci je podmíněna pronájmem ve výši 12.000, -Kč a minimální útratou

ve výši 75.000, -Kč (platí pro období letní sezóny duben – říjen). Do útraty se započítává veškerá konzumace v rámci akce (jídlo, odpolední občerstvení – raut, nápoje – pivo, víno, nealko, teplé nápoje, nápojové balíčky) a veškeré další objednané služby (party stany, ozvučení a další).

Dorty a zákusky můžete mít vlastní. Vlastní alkohol povolen dle podmínek výše.

V případě konání akce v týdnu (pondělí až čtvrtek) nabízíme slevu 25% z podmíněné konzumace.

Letní sezóna: duben až říjen

Zimní sezóna: listopad až březen

  • Otevírací doba je standardní dle otevírací doby restaurace, v případě dohody a prodloužení Vám bude účtován servisní poplatek 1.000, -Kč vč. DPH za každou započatou hodinu.
  • Prosíme, aby v rámci oslav uvnitř nebyly použity konfety a další zábavní pyrotechnika!!! Balónky štěstí (létající lampióny) – není možné vypouštět.
  • Při závazné rezervaci termínu akce je požadována záloha ve výši 10.000, -Kč min. 60 dnů před termínem akce. (záloha bude odečtena z konečného vyúčtování konzumace, v případě zrušení akce méně než 30 dnů před akcí je záloha nevratná).

Při závazné rezervaci termínu akce je požadována záloha ve výši 10.000, -Kč min. 60 dnů před termínem akce. (záloha bude odečtena z konečného vyúčtování konzumace, v případě zrušení akce méně než 30 dnů před akcí je záloha nevratná).